Arhitektiem
Pasūtījuma grozs
Preces nav atrastas!
Autorizācija
Lietotājvārds: 
Parole: meklēt
Saņemt jaunumus e-pastā!

Ik dienas mēs veiksmīgi sadarbojamies ar arhitektiem, dizaineriem un būvniekiem visā Latvijā, kopīgi veidojot kvalitatīvus apdares risinājumus dažāda veida projektiem. Mūsu komandas speciālisti palīdz izvēlēties iekšējās apdares materiālus, atbilstoši dizaina, funkcionālajām, tehniskajām un ekonomiskajām prasībām, kā arī nodrošina klientus ar nepieciešamo informāciju un uzskates materiāliem.

Mēs pārstāvam vairāk nekā 100 dažādus ražotājus no visas pasaules, un visu nepieciešamo iekšējai apdarei sākot no grīdas segumiem, sienu apdarēm līdz griestiem Jūs varat izvēlēties vienuviet – pie mums. No plašā produktu un ražotāju klāsta palīdzēsim piemeklēt to, kas ir Jūsu projektam visatbilstošākais.

Lai mūsu klienti būtu informēti par jaunākajām tendencēm būvniecībā, mēs katru gadu rīkojam dažādus seminārus, kā arī labākajiem klientiem organizējam apmācības braucienus pie vadošajiem apdares materiālu ražotājiem.
Šajā sadaļā atradīsiet CAD detaļzīmējumus dažādiem ēku konstrukciju veidiem ar mūsu rekomendētiem materiāliem, kā arī bibliotēku, kurā ir apkopoti populārāko ražotāju produktu PDF katalogi.