Būvmateriāli
Pasūtījuma grozs
Preces nav atrastas!
Autorizācija
Lietotājvārds: 
Parole: meklēt
Saņemt jaunumus e-pastā!
Cienījamie sadarbības partneri, būvnieki un tirgotāji !

Mēs jau 15 gadus apgādājam Jūs ar materiāliem būvniecībai un remontam. Būvmateriāli tiek piegādāti no vairāk, kā 100 rūpnīcām gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Mūsu birojā brīvi pieejami aptuveni 500 būvmateriālu ražotāju preču katalogi un materiālu paraugi, lai Jums būtu iespēja izvēlēties visatbilstošākos materiālus gan būvniecībai, gan tirdzniecībai veikalā.

Būvnieki pie mums iegādājas gan atsevišķas preces, gan kompleksi pasūta visu nepieciešamo saviem objektiem, lai būvdarbus pabeigtu laikā, labā kvalitātē, to visu sabalansējot ar pieņemamām izmaksām. Mūsu pārstāvji palīdz izvēlēties piemērotākos materiālus būvobjektiem. "EBS" komanda - tirdzniecības pārstāvji, noliktavas darbinieki un autovadītāji ik dienu rūpējas, lai visi vajadzīgie materiāli tiktu laicīgi piegādāti objektā.

Tirgotāji, pārdodot mūsu piegādātās preces savos veikalos, spēj apmierināt pircēju vajadzības pēc būvmateriāliem un gūt peļņu. Mūsu zinošie tirdzniecības pārstāvji novērtē veikala sortimentu un iesaka materiālus, kuri ir pieprasīti attiecīgajā sezonā. Sadarboties ar mums ir izdevīgi, jo nodrošinām regulāras preču piegādes līdz Jūsu veikalam bez papildu samaksas.

Sadarbojoties ar "EBS", Jūsu uzņēmums:
  • vairāk varēs koncentrēties uz savu pamatdarbību, jo visas rūpes par būvmateriālu piegādi objektā vai veikalā uzņemsimies mēs,
  • vairāk nopelnīs, jo mūsu cenas, apmaksas un piegādes noteikumi ir izdevīgi;
  • savus pasūtītājus vai pircējus nodrošinās tikai ar kvalitatīviem materiāliem, jo mēs rūpīgi izvēlamies savus piegādātājus un būvmateriālu ražotājus.

Ja Jums būvniecībai vai tirdzniecībai ir nepieciešami kvalitatīvi materiāli par izdevīgiem noteikumiem, zvaniet vai rakstiet mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem tirdzniecības pārstāvjiem!

Uz sadarbību!