Grīdas segumi
Pasūtījuma grozs
Preces nav atrastas!
Autorizācija
Lietotājvārds: 
Parole: meklēt
Saņemt jaunumus e-pastā!

Grīdas segumi

Neviena mūsdienīga telpa nav iedomājama bez grīdas seguma.Grīdas segumi ir praktiski un izturīgi un rada mājīguma sajūtu ik vienā telpā.Mēs piedāvājam grīdas segumus plašā izvēlē gandzīvojamām mājām, veselības aprūpes un izglītības iestādēm, gan citām sabiedriskām ēkām. Daudzi no grīdas segumiem ir videi draudzīgiun arī ekoloģiki tīri. Daudzos izstrādājumos tiek pielietotas otreizējās pārstrādes izejvielas ar rūpēm par apkārtējo vidi un dabu.Mēs piedāvājam tādus grīdas segumus ,kā  paklāji,paklājflīzes, linoleji, linolejflīzes,vinila grīdas segumi, PVC grīdas segumi,parketu, laminātu, filca grīdas segumus, akmensmasas flīzes un keramiskās flīzes, zemparketa izolāciju, durvju kājslauķus, un dažādus grīdas segumu aksesuārus.

Šie grīdas segumi pieejami visdažādākās dizaina variācijās, faktūrā, krāsās un nodiluma izturībā. Grīdas segumi tiek iedalīt nodiluma klasēs, kas apliecina virsmas noturību un  tāpēc tie ir piemēroti gan dzīvojamām telpām gan industriālās zonās ar īpaši lielu noslodzi.

Daudziem vinila un linoleja grīdas segumiem (gan homogēniem, gan heterogēniem) virsma ir pārklāta ar poliuretāna (PUR) aizsargātu, kas paaugstina nodilumizturību un padara segumu vieglāk kopjamu, jo poliuretāna pārklājums izlīdzina virmu un  aizsargā materiālu no netīrumiem.