Kompānija
Pasūtījuma grozs
Preces nav atrastas!
Autorizācija
Lietotājvārds: 
Parole: meklēt
Saņemt jaunumus e-pastā!

Nordic Technology ParkSavā dzimšanas dienā 2000. gada 30. novembrī, SIA „EBS“ uzsāka uzņēmuma mērķu īstenošanu - būt par vienu no vadošajiem interjera elementu un būvniecības materiālu importētājiem vairumtirgotājiem visā Latvijā. Šobrīd esam kļuvuši par vienu no līderiem savā nozarē. Gadu gaitā esam uzkrājuši pieredzi, pilnveidojuši preču sortimentu, uzlabojuši servisa kvalitāti. Esam izvirzījuši un sasnieguši arvien jaunus mērķus.

Savas darbības laikā SIA “EBS” ir nodibinājusi veiksmīgu sadarbību ar preču ražotājiem no visas Eiropas, kā arī ASV. Lielākie uzņēmuma piegādātāji atrodas Itālijā, Vācijā, Igaunijā, Nīderlandē, Francijā, Beļģijā, Čehijā, Spānijā un Somijā.

 


 


EBS Misija

UZŅĒMUMS.Mūsu misija ir apgādāt Baltijas būvniecības tirgu ar kvalitatīviem būvniecības, apdares materiāliem un celtniecības instrumentiem no visas pasaules, kā arī nodrošināt klientus ar augsta līmeņa būvniecības servisu.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI.Mēs organizējam būvmateriālu loģistiku no ražotājiem visā pasaulē, pie klientiem visā Baltijā. Mēs esam ražotāju tiešā saikne ar celtniecības uzņēmumiem un tirdzniecības tīkliem, sniedzot labāko informācijas apmaiņu par produktu pieejamību gala patērētājiem.

VĒRTĪBAS.

Lojalitāte - mēs esam ilgtermiņa uzņēmums un mums ir svarīgi būt lojāliem pret klientiem, darbiniekiem un valsti, kurā mēs strādājam.

Kompetence – izpratne un kvalitatīvs darba sniegums, realizējot mūsu un klientu ieceres, ir pamats mūsu kompānijas izaugsmei.

Efektivitāte - maksimāla resursu atdeve un regulāra produktivitātes uzlabošana ir mēraukla visiem mūsu sasniegumiem.


EBS Vīzija

UZŅĒMUMS. Mūsu mērķis ir nākotnē kļūt par lielāko būvmateriālu vairumtirgotāju Baltijā.

PRODUKTI UN PAKALPOJUMI. Mēs tiecamies pilnveidot savu būvmateriālu, apdares materiālu un celtniecības instrumentu sortimentu tā, lai varētu nodrošināt mūsu klientus ar visu būvniecībai ikdienā nepieciešamo un kļūt par vadošo būvmateriālu un apdares materiālu piegādātāju Baltijā.

CILVĒKI. Mēs papildinām un izglītojam mūsu kolektīvu tā, lai pie mums strādātu labākie savas nozares profesionāļi un ieguldītais darbs kompānijas attīstībā sniegtu izaugsmes iespējas katram darbiniekam.